Sveiki apsilankę! 

Mes esame nedidelis šeimos verslas – natūralaus lino produktų gamintojai, o savo parduotuvėse iš visos Lietuvos surenkame unikalius ir autentiškus meistrų kūrinius, gaminamus tik mūsų šalyje. Kiekvienoje parduotuvėje rasite ir mūsų gamybos lino gaminius, taip pat Baltijos gintaro ir žalvario papuošalus, tautodailininkų kūrinius, rankų darbo keramiką, žaislus ir daugybę kitų lietuviškų produktų. Kiekviename daiktelyje, kurį pas mus rasite, yra dalelė lietuviškų tradicijų ir papročių.

Visos mūsų suvenyrų parduotuvės randasi pačioje Kauno senamiesčio širdyje, Vilniaus gatvėje.

Šiek tiek daugiau apie tai, kas mes esame – mūsų prekės ženklo pavadinimas yra Irena Fashion. Viskas prasidėjo nuo nedidelio šeimos verslo ir būtent todėl mes galime garantuoti, jog kiekvienas mūsų gaminys sukurtas su begale meilės ir kruopštumo. Kiekvienas gaminys yra unikalus.

Mes be galo džiaugiamės galėdami pasiūlyti produktus tiesiai iš gamtos. Visi mūsų lininiai gaminiai neturi jokių priemaišų ir yra tik iš 100% lino. O vienas didžiausių lino, kaip medžiagos, privalumų yra ilgaamžiškumas ir tai, jog po kiekvieno karto jį užsidėjus, medžiaga tampa vis minkštesnę ir malonesnė dėvėjimui. Ir jeigu gali pasirodyti, jog lino medžiaga turėtų būti gan trapi – taip tikrai nėra, linas yra gerokai patvaresnis netgi už medvilnę.

 

Kviečiame mus aplankyti suvenyrų parduotuvėse, kurias rasite čia:

Laisvės al. 37, Kaunas

El.parduotuvė
El.parduotuvė dar ruošiama, jei kas domina susisiekite su mumis.
Tel. +37061227010

 

Žemėlapis:

Vilniaus g. 36, Kaunas, Lithuania
Work h.

Vilniaus g. 14, Kaunas